O firmie

Sklep skutecznezabezpieczenia.pl został stworzony, aby promować bezpieczeństwo Twoich najbliższych. W sklepie oferujemy rozwiązania, które sami testujemy. W ten sposób upewniamy się, że oferujemy skutecznie działające produkty. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych (szkoły, przedszkola, hotele, domy opieki).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Nasze produkty można również kupić w serwisie allegro.pl (nazwa użytkownika: inbonus) lub klikając w ten link do serwisu >>allegro.

Co wyróżnia sklep www.Skutecznezabezpieczenia.pl?
Oferujemy tylko oryginalne produkty. Dodatkowo Blokada PENKID Cable posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające jej zgodność z normami europejskimi – jest to szczególnie ważne w przypadku zakupów przez różnego rodzaju instytucje (np. szkoły, hotele, szpitale, przedszkola, domy pomocy społecznej).
Do każdej paczki załączamy instrukcje montażu w języku polskim. Przed zakupem możesz się z nami skonstatować (np. mailowo), a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną i praktykę w celu doradztwa. Ponadto jesteśmy w stałym i bezpośrednim kontakcie z producentem i również możemy liczyć na jego fachową wiedzę.
Doskonale znamy produkty, które oferujemy - sami je stosujemy u siebie w mieszkaniu, aby w 100% ochronić nasze dzieci przed nieszczęśliwym wypadkiem. Misją naszej firmy jest edukowanie na temat zabezpieczania okien, aby dzieci i seniorzy byli bezpieczni. Nasze doświadczenie pokazuje, że okna są zabezpieczane głównie pod wpływem informacji o nieszczęśliwych wypadkach, niestety również śmiertelnych. Zależy nam, aby odwrócić tą sytuację, aby okna były zabezpieczane odpowiednio wcześnie (np. zaraz po narodzinach dziecka), aby dzieci w ogóle nie wypadały z okien, aby społeczeństwo było świadome zagrożenia wypadnięcia z okna przez dzieci i pod wpływem tej świadomości, aby rodzice zabezpieczali okna w swoich mieszkaniach i domach.
W naszym sklepie blokady do zastosowań w gospodarstwach domowych są dostępne od ręki co oznacza wysyłkę w ciągu 24h w dni robocze. Mamy łatwy i bezpłatny zwrot w ciągu 30 dni nawet dla jednego otwartego opakowania (uwzględnione w regulaminie). Niskie koszty wysyłki, wybór różnych form płatności i dostawy oraz wysyłka z Polski to kolejne atuty naszego sklepu. Sklep www.Skutecznezabezpieczenia.pl oferuje wybór kilku typów blokad okiennych firmy PENKID, aby każdy mógł wybrać zabezpieczenia, jakie pasuje do jego wymagań technicznych, estetycznych, funkcjonalnych i innych. Do zakupów powyżej 200zł otrzymujesz w prezencie pokrowiec termiczny na butelki TermoHolder7 naszej produkcji. Posiada on podwójną izolację z pianki i folii aluminiowej wyraźnie spowalniającą proces chłodzenia lub grzania. Pozwala utrzymać temperaturę napoju do nawet dwóch godzin idealnie nadając się na spacery. Pokrowiec termiczny TermoHolder7 jest zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej naszym wzorem przemysłowym.

Opisy produktów oraz część zdjęć produktów są własnością właściciela sklepu internetowego. Zabrania się ich kopiowania i używania bez pisemnej zgody. 
Uznanie autorstwa dla części ikon:  Kawa plik wektorowy utworzone przez photoroyalty - pl.freepik.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl